![](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/627cb8bef3f18__1589268911_12_05_vitannya_z_dnem_medichno-_sestri.jpg)
Шановні медичні сестри громади!
З нагоди Міжнародного дня медичної сестри висловлюємо вам щирі слова вдячності та поваги за вашу надзвичайно важливу та відповідальну роботу.
Ви – справжні герої, які щодня турбуються про людей. Ваша безцінна допомога, турбота та професіоналізм допомагають рятувати життя, забезпечувати допомогу та підтримку тим, хто цього найбільше потребує. Особливо в умовах війни, коли кожна хвилина може бути вирішальною, ваша праця набуває ще більшого значення.
Ви – ангели у білих халатах, які несуть світло і надію у складних ситуаціях. Ваша сила, мужність та величезне серце заслуговують на найвищу похвалу та визнання.
Нехай кожен ваш день буде наповнений вдячністю та повагою, а ваша робота приносить лише позитивні результати. Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, безмежної вдячності пацієнтів та працювати під мирним небом нашої вільної української землі.
З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко