Турнір з шашок присвячений до Дня Збройних сил України
7 грудня 2019 року за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради міського Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” в Гарнізонному Будинку офіцерів відбувся турнір з шашок присвячений до Дня Збройних сил України.
Переможці турніру були нагороджені грамотами та памятними подарунками від управління у справах сім‘ї, молоді,фізичної культури та спорту міської ради міського Центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».
Дякуємо усім хто приймає активну участь у наших заходах!
Центр фізичного здоров‘я населення
«Спорт для всіх»