Робоча нарада щодо продовження будівництва хірургічного корпусу КПН «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

26 Січня 2020, 9:44

Робоча нарада щодо продовження будівництва хірургічного корпусу КПН «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

24 січня 2020 року перший заступник міського голови Сергій Колотов провів робочу нараду щодо продовження будівництва хірургічного корпусу КПН «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

Участь в опрацюванні зазначеного питання взяли начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис, підрядник – генеральний директор Волинської фінансово-капітальної компанії «Транс-Інвест-Буд» Станіслав Соловей та інженер з технічного нагляду за будівництвом Микола Соловей.

Зокрема, було обговорено орієнтовний календарний план продовження будівництва та визначено, що відповідні роботи будуть розпочаті з березня 2020 року.

Також було розглянуто питання щодо фінансування проведення відповідних робіт. Відтак, під час засідання 38-ї сесії міської ради сьомого скликання, 20 грудня 2019 року, на будівництво хірургічного корпусу у 2020 році з міського бюджету виділено 5 млн. грн. Також попередньо передбачається виділення 24 млн. грн. на зазначені цілі з Державного фонду регіонального розвитку.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія