Акція «Безпечні канікули!»

21 Червня 2016, 3:35

«Канікули! Канікули!» —

                                                                    співає все навколо.
                                                                                 Канікули, канікули, 
                                                                                 канікули у школі!
                                                                                 А що таке — канікули?
                                                                                Це літні дні барвисті,
                                                                                це час, коли нам ніколи
                                                                                хоча б на мить присісти.

 

Саме  для того, щоб під час  літніх  канікул, коли більшість батьків  працюють, а діти залишаються вдома без нагляду дорослих,  Новоград–Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію «Безпечні канікули» для дітей,  які перебувають у пришкільних таборах відпочинку загальноосвітніх шкіл міста, спрямовану на попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми.  До проведення акції долучилися  інспектори Новоград–Волинського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Житомирській області майор поліції Надія Литвинчук, лейтенант поліції Світлана Павлюк, фахівець (з оперативного реагування) 10 державної пожежно-рятувальної частини (м.Новоград–Волинський) старший лейтенант цивільного захисту Роман Рудюк, головний спеціаліст служби в справах дітей міської ради Олександра Скиба.

Дітям в доступній формі  розповіли про дотримання правил безпеки  на водоймах, у лісі, на дитячих та спортивних майданчиках, пояснено дітям, як поводити себе при виявленні вибухонебезпечного пристрою або підозрілих речей (продемонстрували мультфільм «Так, точно вибухне»), під час грози, щоб уникнути ударів блискавки та грому, що робити при пожежі, яка виникла в будинку, в лісі тощо, як надавати першу необхідну медичну допомогу у разі травмування та інше. З метою попередження торгівлі людьми пояснено  дітям, як поводити себе на вулиці з незнайомими людьми, в  соціальних мережах. З метою попередження крадіжок  майна в будинках, наголошено  про нерозголошення дітьми інформації маловідомим людям про статки в сім’ї, плани на відпочинок поза межами власного будинку і т. д.  Вищезазначеною акцією охоплено  більше 500 дітей, які відпочивають в пришкільних таборах.

Також користуючись нагодою, звертаємось до батьків: «Подбайте про безпеку своїх дітей, адже їх життя та здоров’я – найбільша цінність!»

Наголошуємо, що саме батьки несуть відповідальність за поведінку та безпеку  дітей.

 

Олена Котова,

тимчасово виконуюча обов’язки

директора міського центру

соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді 

 

Чат-бот Гаряча лінія