Виступ міського голови В.Л. Весельського на урочистостях з нагоди Дня медичного працівника

21 Червня 2016, 3:36

“Шановні мої колеги, наші шановані медичні працівники міста Новограда-Волинського та району! Щиро вітаю Вас та всіх ветеранів галузі охорони здоров’я з професійним святом – Днем медичного працівника!

Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від медичних працівників залежить збереження здоров’я нації, розвиток гармонійного суспільства та держави в цілому. Особливо надважливою стала роль медиків у період війни на сході України, так звану АТО, та надзвичайних ситуаціях, коли професійна Ваша діяльність межує з самопожертвою.
На превеликий жаль, через військові дії на сході нашої країни, українським медикам нині доводиться працювати в умовах бойових дій, ставлячи під загрозу не лише власну безпеку, а часто й життя. 

Сьогодні міська влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я в місті Новограді-Волинському та підвищення соціального статусу медичного працівника.

Я, переконаний, що ми разом з депутатами міської ради зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання, а також очікування громади на поліпшення надання медичної допомоги.

Я вдячний кожному медику, який сумлінно виконує свій професійний обов’язок. Ви давали не лише клятву Гіппократа, Ви давали клятву самому собі, допомагати тим, хто потребує Вашої допомоги. І Вам це повною мірою вдається.

Думаю, ніхто не буде заперечувати, що людина насправді щаслива лише тоді, коли її рідні та близькі здорові, або практично здорові!

Вірю Вам, що Ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди будуть поруч із щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я наших громадян міста Новограда-Волинського.

Тож, нехай ваша благородна праця приносить якнайбільше користі нашим людям. Щоб щастило на життєвому шляху, а в професійній діяльності Ви досягали все нових і нових успіхів.

Ми всі разом маємо зробити медицину у місті на рівні обласних та державних наукових лікувальних закладів. І, я, Вам обіцяю, що ми як влада прикладемо всі зусилля щоб Ви відчували себе людьми. А сьогодні в цій залі присутні всі начальники відділів та управлінь міської ради та виконкому.

Зичу Вам всім міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій та бажань, оптимізму і нових досягнень.

Щоб добро та увага, які Ви віддаєте своїм пацієнтам, сторицею поверталися у Ваші родини. 

Дякую Вам! Слава Україні!”

 

Чат-бот Гаряча лінія