«Безпечні канікули» для дітей міста Новоград-Волинський

16 Травня 2019, 21:18

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено ряд зустрічей з учнями пришкільних таборів з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста, в рамках обласної акції «Безпечні канікули», спрямованої на попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул. В рамках акції інформаційними послугами охоплено 550 дітей, розповсюджено інформаційні листівки щодо безпеки дітей в Інтернеті.

Зокрема, практичним психологом Центру Корнійчук А. П., проведено бесіди з учнями на тему «Безпека дітей в Інтернеті», продемонстровано відеоматеріали щодо безпеки в мережі. Надано поради щодо безпечного поводження дітей в Інтернеті, а саме:

1.               нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи;

2.             зустрічатися з віртуальними друзями тільки з дозволу батьків і під їх наглядом;

3.             не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків;

4.             ігнорувати непристойні повідомлення;

5.             дотримуватися правил етикету та ввічливості;

6.             обговорити з батьками прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити;

7.             при виникненні відчуття незручності або тривоги при віртуальному діалозі припинити спілкування та повідомити про це батьків;

8.             проводити за комп’ютером не більше ніж 1,5 – 2 год. на день;

9.             додавати в друзі тільки знайомих людей;

10.          ретельно відбирати інформацію для розміщення в Інтернеті.

Дотримуючись цих простих правил кожен користувач зможе почувати себе в безпеці. Нехай перебування в мережі Інтернет буде для вас корисним та цікавим!

 

Новоград-Волинський міський центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія