Бібліопростори громади організували та провели низку різноманітних заходів, спрямованих на підвищення правової обізнаності юних звягелян

1 Липня 2024, 16:18

З нагоди Дня Конституції України бібліопростори громади організували та провели низку різноманітних заходів, спрямованих на підвищення правової обізнаності та патріотичного виховання. Серед них:

 

– Відео-лекція «Сила закону – сила держави», де учасники мали змогу дізнатися про важливість правових норм та їх вплив на розвиток держави.

– Правові шаради «У всіх людей один Закон», які допомогли присутнім в інтерактивній формі ознайомитися з основами законодавства.

– Актуальна розмова «Я – українець! Є в мене право на рідну мову та свою державу», присвячена обговоренню прав громадян України.

– Бесіда-обговорення «Конституція України – правова основа української нації», де учасники дискутували про значення Конституції у формуванні національної ідентичності.

– Правознавча бесіда «Що означає жити за основним законом держави», яка надала змогу глибше зрозуміти роль Конституції в повсякденному житті.

– Правознавчий діалог «Конституція – оберіг нашої державності», що підкреслив важливість Конституції як гаранта незалежності та суверенітету України.

– Година правової освіти «Конституція і високе звання громадянина української держави», спрямована на виховання почуття гордості за своє громадянство.

– Правова година «Конституція – твої права та обов’язки», яка допомогла учасникам краще розуміти свої права та обов’язки як громадян України.

 

Ці заходи стали важливим внеском у правову освіту та патріотичне виховання юних мешканців громади, підкреслюючи значення Конституції в житті кожного українця.

Чат-бот Гаряча лінія