Бібліотека-філія №2 для дітей провела патріотичну годину «Встеляйте квітами дороги – сьогодні свято Перемоги»

10 Травня 2016, 5:04

Це святе травневе свято

Треба серцем відчувати!

Придивись: в старих солдат

Сльози радощів блищать!
 

ХХІ століття. Усе далі й далі відходять грізні роки Другої Світової війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День перемоги, і ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Скільки б не минуло років від дня Великої Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині. Змінюються покоління, але не змінюється наше ставлення до героїв війни. Ми схиляємо голови перед їхньою мужністю і відвагою.

На зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Сімчук Олімпіадою Андріївною в бібліотеку завітали учні ЗОШ №6 разом із заступником директора по виховній роботі Датчук Наталією Григорівною та музичним керівником Обух Наталією Анатолівною. Учні з цікавістю вислухали розповідь про події тих страшних років. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих, привітали піснею та квітами Олімпіаду Андріївну. Працівники бібліотеки передали невеличкий подарунок від депутата міської ради Махновецького Олександра Петровича.

Складаємо найглибшу пошану й доземний уклін всім ветеранам, які жертовно віддавали все найдорожче на вівтар Перемоги! Вічна слава і пам’ять тим, хто зробив усе можливе і неможливе для миру і добра на Землі. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло перемоги, додає сил і наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі.

Здоров’я Вам, миру, злагоди, щастя і благополуччя!

 

В.О.Нікітчина,
бібліотекар І категорії бібліотеки-філії №2 для дітей

 

Чат-бот Гаряча лінія