«Бібліотека і батьки: співпраця заради дитини». Година корисних порад в бібліотеці-філії №5 «Мистецтво бути батьками»

31 Жовтня 2016, 3:41

30 жовтня 2016р. у бібліотеці-філії №5 для юнацтва по вул. Житомирській, 25 зібралися батьки з дітьми, молоді душею бабусі, щоб поспілкуватися, дізнатись багато цікавої і корисної інформації з питань сімейного виховання. Захід проходив у межах проекту «Центр освіти дорослих як платформа розвитку місцевої громади», що виконується Житомирською обласною молодіжною громадською організацією «Паритет» (за підтримки німецької асоціації народних університетів, та Міністерства закордонних справ Німеччини).

Зрозуміло, що всі батьки більше всього на світі мріють про те, щоб їх діти росли здоровими, щасливими і ніколи не хворіли. Лариса Віталіївна Демчук, лікар вищої категорії, завідувачка денним стаціонаром для дітей Новоград-Волинського міськрай ТМО провела бесіду-консультацію «Сколіоз у дітей: види, причини, ознаки, лікування та профілактика».

Відомо, що кожна дитина талановита по-своєму. Та виникає запитання – як відшукати ці пагінці таланту і розвивати їх? Відео презентацію про роботу Палацу дітей та молоді міста Новограда-Волинського представила методист Маркович Олена Едуардівна, детально зупинилась на діяльності Центру раннього творчого розвитку «Первоцвіт». Директор центру науково-технічної творчості учнівської молоді Найдюк Валентина Іванівна наголосила, що в Центрі радо зустрінуть кожну дитину, виявлять її здібності, запропонують цікаве і змістовне дозвілля.

Під час заходу прозвучали музичні сувеніри у виконанні учнів школи мистецтв та учнів 5класу ЗОШ №3. Для дітей організували цікаве дозвілля в спеціально обладнаній кімнаті, роль «Бібліоняні» виконала Боронь Юлія Вікторівна, вихователь ДНЗ № 4 «Сонечко».

Всі учасники заходу висловили побажання і надалі зустрічатися в теплих стінах бібліотеки для змістовного спілкування і навчання. Наступний захід буде присвячено темі «Казкотерапія для дітей та дорослих».

 

Адміністрація Новоград-Волинської міської

централізованої бібліотечної системи

 

Чат-бот Гаряча лінія