Бронза у юної борчині вільного стилю на чемпіонаті України Ю-15!
![Бронза у юної борчині вільного стилю на чемпіонаті України Ю-15!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431065728_988481495960742_2633961790112161838_n.jpg)
З 2 по 5 березня в Ужгородському спорткомплексі «Юність» проходив чемпіонат України (U-15) з боротьби вільної серед юнаків та дівчат до 15 років. Першість виборювали понад 500 юних спортсменів і спортсменок з усіх регіонів країни. Наш вихованка Терещенко Яна у ваговій категорії 70 кг виборола Бронзу змагань.
Готував спортсменку до змагань тренери-викладачі Мельник Сергій Миколайович та Копчук Олександр Віталійович.