Послуги ветеранам війни – в пріоритеті
![Послуги ветеранам війни – в пріоритеті](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/420197970_122131514066132446_5964532484123987588_n.jpg)
Надання послуг ветеранам війни є пріоритетом та обслуговуються позачергово.
Такий підхід із вдячністю та шаною до наших Захисників і Захисниць запроваджено відділом обслуговування громадян №12 (сервісним центром) Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. Про це повідомила начальник відділу Наталія Павлюк.
Сервісний центр діє в нашій громаді в приміщенні Дія центру за адресою: вул. Шевченка, 20. Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 18:00, субота, неділя вихідний.
Основний вид послуг– оформлення пенсійних виплат, пільг, страхових виплат та інше.
Ви – наш захист. Ми – ваша підтримка.![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)