«Билинонька»: відбулась презентація дитячої книги Софії Сови

26 Березня 2021, 16:03

26 березня в Музеї родини Косачів відбулася презентація унікальної дитячої книги «Билинонька». Її унікальність полягає в тому, що автором є починаюча письменниця, 13-ти річна Софія Шпунтова (Сова) із с. Пилиповичі Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Літературно-художнє видання містить оповідання-фантазії та тему дитинства Лесі Українки. Героїня книги – маленька Леся, яка від свого імені ділиться власним світоглядом, баченням подій, що відбуваються навколо, роздумами про причини важкої хвороби.

Софія Шпунтова (Сова), яка наразі навчається у 8 класі, є переможницею Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Література свіжого повітря» (2018 р.) та «Просто на Покрову» у номінації «Урок прози» (2018 р.). Це вже друге видання юної письменниці і наразі вона працює над наступною книгою.

Заступниця міського голови Наталія Борис, вітаючи авторку із непересічною життєвою подією, зазначила, що всебічна підтримка творчої обдарованої молоді – серед пріоритетів діяльності керівництва громади і є символічним те, що дитяча книга, героїнею якої є Леся Українка, вийшла в світ саме в рік 150-річчя від дня її народження. Наталія Петрівна побажала Софії подальшого натхнення, не зупинятися на досягнутому та сміливо крокувати до здійснення всіх задумів, а також висловила слова вдячності батькам авторки, подружжю Шпунтових, за сприяння у всебічному розвитку власної дитини, підтримку її захоплень та планів.

Також привітали із виданням книги юну авторку начальник відділу культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс, директор КЗ «Новоград-Волинська міська бібліотека» Людмила Онищук та директор Музею родини Косачів Людмила Гамма.

Софія та її батьки подякували за підтримку всім причетним до виходу книги в світ, зокрема літературно-меморіальному музею Лесі Українки та відділу культури і туризму міської ради за фінансування її друку (за рахунок коштів бюджету міської ТГ).

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія