ЧАДНИЙ ГАЗ – НЕВИДИМИЙ УБИВЦЯ

14 Червня 2024, 13:25

Під головуванням заступника міського голови Дмитра Гудзя відбулася нарада з керівниками ОСББ щодо важливості перевірки димоходів і вентиляційних каналів у багатоквартирних будинках.

Сучасні герметичні пластикові вікна та двері, власноруч переобладнані димоходи і вентиляційні канали можуть стати загрозою отруєння чадним газом. Адже димвентканали забезпечують природний повітрообмін у приміщенні і вивід назовні продуктів горіння. Часто власники квартир ігнорують це і самостійно вносять зміни у конструкцію димових і вентиляційних систем під час ремонтів. Наслідки таких дій – трагічні.
КОЖЕН має впевнитись у справності димоходів у своєму помешканні. У разі їх несправності газовики припиняють подачу газу у житло на час ремонту димоходів спеціалізованою організацією. Відновлення подачі газу до квартири нажаль платне.
Будьте відповідальними та дбайте про свою безпеку!

Що потрібно знати власникам квартир про роботу димвентканалів та підготовку до зими ми інформували раніше СПРАВНА РОБОТА ДИМВЕНТКАНАЛУ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА БЕЗПЕКИ! та за що можуть відімкнути газ

Управління житлово-комунального господарства та екології

Чат-бот Гаряча лінія