«Через книгу – до духовності і культури»

4 Травня 2017, 7:22

Читання – це індикатор розвитку суспільства, а молодіжне читання – це показник ставлення суспільства до свого майбутнього. З метою популяризації читання та сучасної української книги 26 квітня в бібліотеці-філії №5 для юнацтва провели День бібліографії «Караван книжкових новинок».

Впродовж дня до уваги користувачів бібліотеки було представлено перегляд літератури «Сучасна молодіжна книга», проведено бібліографічний огляд «Ровесники рекомендують», де бібліотекар 2 категорії Юхимчук Світлана Олександрівна розповіла про сучасних українських та зарубіжних авторів, які мають попит серед молодіжної аудиторії.

Один із розділів Дня бібліографії було присвячено Всесвітньому дню книги і авторського права. На годину спілкування з молоддю запросили місцевого краєзнавця, члена Національної спілки краєзнавців України, автора та співавтора багатьох книг з історії нашого міста, щиру патріотку рідного краю Наумець Ліну Дмитрівну, яка поділилась своїми спогадами про пошук краєзнавчих матеріалів для книг та цікаві факти з історії нашого міста.

 

Н.С. Константинова,

бібліотекар 1 категорії

 

Чат-бот Гаряча лінія