Міський голова побував з візитом у 10-й Державній пожежно-рятувальній частині м. Новограда-Волинського

4 Травня 2017, 7:22

3 травня 2017 року у 10-й Державній пожежно-рятувальній частині м. Новограда-Волинського Управління ДСНС України у Житомирській області відбулась презентація нового пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі МАЗ, закупленого за кошти державного бюджету. Наприкінці березня нові автомобілі, окрім Новоград-Волинського, поповнили парки пожежно-рятувальної техніки Бердичівського, Житомирського та Черняхівського підрозділів.

Цього дня ознайомились із роботою нового сучасного автомобіля, оглянули пожежно-технічне обладнання та поспілкувалися із особовим складом пожежної частини міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Віктор Шалухін, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу з питань цивільного захисту населення міської ради Микола Ігнатюк.

Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Житомирській області Олег Держанівський підкреслив, що пожежно-рятувальний автомобіль на базі шасі МАЗ – це сучасний повнопривідний автомобіль підвищеної прохідності, який вміщує в себе 4 тонни води та 400 кілограм піноутворювача, а також оснащений пожежним насосом високого тиску – до 60 л/с. Окрім цього, автомобіль оснащений потужною системою освітлення, що дозволить працювати рятувальникам у кращих умовах в нічний час. Та зазначив, що загальний висновок про переваги та недоліки цього автомобіля можна буде зробити після його застосування на практиці, під час безпосереднього гасіння пожеж і ліквідації надзвичайних ситуацій.

Також присутні оглянули форменний одяг, закуплений за кошти з міського бюджету. Було наголошено, що комплекти одягу для рятувальників практичні, зручні у використанні та мають досить високу стійкість до вогню. Наразі таким бойовим одягом повністю забезпечено особовий склад пожежно-рятувальної частини у складі 41 рятувальника.

Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Житомирській області Олег Держанівський та начальник Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області Олег Рафальський від імені особового складу та себе особисто висловили щиру подяку керівництву міста, зокрема міському голові Віктору Весельському, та депутатському корпусу міської ради за підтримку та виділені кошти з міського бюджету.

Очільник міста зазначив, що міська влада й надалі підтримуватиме пожежно-рятувальну службу. Та запевнив, що у подальшому особовий склад пожежно-рятувальної частини буде забезпечений рятувальними шоломами та берцями, комп’ютерною технікою та коштами для переобладнання боксу, так як він занизький для нового сучасного пожежно-рятувального автомобіля.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія