Чи буде Новоград-Волинський з теплом – залежить від кожного жителя громади
![Чи буде Новоград-Волинський з теплом – залежить від кожного жителя громади](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/adc8e903a625cf7d4955dbc92f7dd019-quality_70xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_698xh_465.jpg)
На сьогодні ситуація із розрахунками залишається проблемною та незадовільною. Борг підприємства КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» перед НАК «Нафотогаз України» становить 16,8 млн. гривень.
Проте, чи буде Новоград-Волинський з теплом – залежатиме від кожного мешканця. Заборгованість неплатників, нажаль, не дасть змоги розпочати вчасно новий опалювальний сезон, надавати якісні послуги сумлінним городянам й ставить під загрозу обслуговування всього населення нашого міста.
Колектив підприємства докладає максимум зусиль, щоб якнайбільш якісно виконати регламентні роботи за розробленим графіком та підготувати місто до опалювального сезону 2022-2023 років. І лише за умови своєчасної оплати боржників за спожите тепло, КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» зможе без запізнення його розпочати.
Борг мешканців на сьогоднішній день складає 9,3 млн. гривень. Тому звертаємося до усіх боржників з переконливим проханням розрахуватись з заборгованістю за спожиті послуги.
КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»