Декада молодих та новоприбулих вчителів – 2016

8 Квітня 2016, 22:45

Педагог, учитель, вихователь – довірена особа суспільства, якій воно ввіряє найдорожче і найцінніше – дітей, свою надію, своє майбутнє. А педагог, відповідно, зобов’язаний бути носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, високої культури яскравою, неповторною особистістю. За словами видатного українського педагога  Василя Сухомлинського   «Вчитель – це артист, але його слухачі й глядачі не аплодують йому; це скульптор, але його робіт ніхто не бачить;це лікар, його пацієнти дуже рідко дякують за лікування, та й загалом не хочуть лікуватися; це – батько і мати, але він не отримує належної кожному батькові частки синівської любові…».

Велика роль у професійному становленні  вчителя належить   педагогічному колективу, де вчитель робить свої перші кроки та починає формуватися як  фахівець своєї справи. У нашій спеціалізованій школі №4 вже стало гарною традицією   третій навчальний рік поспіль проводити декаду молодих та новоприбулих вчителів, під час якої в центрі уваги адміністрації, колег  перебувають саме нові педагоги.   

Молоді вчителі Оксана Олександрівна Лук’янчук, Алла Іванівна Дмитерчук,  Наталія Анатоліївна Решетник (вчителі інформатики), Богдан Іванович Задворний (вчитель трудового навчання),  Павло Олександрович Веселик (вчитель історії), Тетяна Валентинівна Колесник, Ольга Миколаївна Липська, Марія Валеріївна Дмитренко (вчителі англійської мови),   Ярослава Анатоліївна Харченко, Тетяна Олександрівна Ваховська (вчителі біології), Бондаренко Олена Володимирівна (вчитель образотворчого мистецтва) презентували себе  педагогічному колективу школи.  Свої знання та педагогічні здібності вчителі продемонстрували  на відкритих уроках під методичним керівництвом заступника директора школи з навчально – виховної роботи Олени Леонідівни Опанасюк. Практичний психолог Альбіна Анатоліївна Колесник організувала для них психологічний тренінг  «Перші кроки професійної майстерності». Своїм великим досвідом у навчанні школярів під час майстер-класу «Робота з обдарованими учнями» поділилися вчителі-методисти – Галина Григорівна Вазінська. Валентина Володимирівна Федорчук, Тетяна Володимирівна Мартинюк. З роботою нових вчителів ознайомилася шкільна адміністрація на чолі з директором Валентиною Анатоліївною Сільвертюк, в ході яких кожен молодий фахівець у доброзичливій формі отримав настановчі поради та пропозиції.

Людина, що вирішила стати вчителем, має бути готовою до того, що доведеться долати безліч труднощів і, не дивлячись на це, рухатися вперед. Тож бажаємо нашим молодим та новоприбулим колегам невпинного руху вперед, творчих успіхів, вдячних учнів та великого терпіння і мужності у навчанні та вихованні підростаючого покоління!

 

Прес-центр СШ№4

 

Чат-бот Гаряча лінія