Делегація Новоград-Волинської міської територіальної громади перебувала на відзначенні Днів міста-побратима Борислав

16 Вересня 2021, 15:02

З 10.09.2021 р. по 12.09.2021 р. представники делегації у складі заступника міського голови Віталія Якубова та начальника управління культури та туризму міської ради Олександра Широкопояса привітали від імені жителів Новоград-Волинської міської ТГ міського голову Бориславської міської територіальної громади Ігоря Яворського. Також під час офіційного прийому міського голови представники делегації вручили привітальний лист від міського голови Миколи Боровця та сувенірну продукцію.

В рамках перебування делегації у м. Борислав представникам делегації проведено екскурсії. Зокрема відвідано аптеку-музей світового винахідника нафто-газової промисловості Йогана Зега, музей нафтової і газової промисловості, Бориславський історико-краєзнавчий музей. Відвідано Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» (Батьківщина Івана Франка), храм святої Анни та наскельну дерев’яну фортецю Тустань.

Під час ознайомлення із містом делегації Новоград-Волинської міської ТГ продемонстровано комплексну презентацію про Борислав, яка включала історичний екскурс, розповідала про відомих осіб, які були пов’язані з містом, та про події, які там відбувались. Також ознайомились із інфраструктурою міста та її особливостями.

Нагадаємо, що відповідно до рішення міської ради від 24.08.2021 року № 272 «Про затвердження Угод про партнерство і співпрацю» було укладено угоду про партнерство і співпрацю між Новоград-Волинською міською територіальною громадою Житомирської області та Бориславською міською територіальною громадою Львівської області.

 

Чат-бот Гаряча лінія