Відкритий простір для жителів громади діятиме на базі Палацу культури імені Лесі Українки

16 Вересня 2021, 17:11

Молодіжний, культурний та сучасний Open Space вже найближчим часом буде відкрито на базі Палацу культури імені Лесі Українки. Його мета дуже важлива та проста:

– створення умов для особистісного і професійного розвитку;

– організація якісного дозвілля жителів Новоград-Волинської громади.

Різноманітні секційні зони задовольнятимуть різноманітні потреби розвитку особистості:

– виставкова зона;

– творча зона для занять музикою, художнім та іншим мистецтвом;

– дитяча зона;

– подіум;

– робоча зона для комфортного проведення часу;

– зона для проведення інтерв’ю та інші.

2 великі зали та оснащеність простору новітньою технікою надаватимуть можливість для проведення великоформатних та вузькопрофільних заходів (загальна місткість до 200 осіб):

– тренінги, конференції, презентації, лекторії та форуми;

– перегляди фільмів, круглі столи, дебатні клуби;

– професійна зйомка відео-інтерв’ю;

– проведення тренувань та занять музикою, художнім мистецтвом,

– організації публічних виступів, виставок та багато іншого.

Великі мультимедійні дошки, екран, проектор, ЗД-принтер, фліп-чарти, якісна аудіо- система та багато іншого слугуватимуть допомогою у проведенні івентів, що будуть проводитись міською радою, громадськими організаціями, закладами культури, освітніми установами, пересічними громадянами і активними жителями нашої громади.

Чому не використали старий художній стінний розпис із зображенням радянської епохи?

Разом з дизайнером вивчали таку можливість, однак сама стіна мала значні нерівності, велику кількість тріщин, вбитих всередину сигналізаційних та пожежних комунікацій.

Використання малюнку в дизайнерському варіанті під тематику нового Відкритого простору тягнуло б за собою значні фінансові витрати та не було доцільним.

Окрім того, вивчивши досконало дане питання в юридичному аспекті, інформуємо, що художній розпис радянської епохи не є культурною або мистецькою цінністю.

Ми зробили якісні фотографії даного художнього розпису і плануємо реалізувати цікаву експозицію з його використанням. Усі матеріали залишаться в архіві управління культури і туризму міської ради.

Очікуємо, що новий Відкритий простір стане творчою платформою, місцем розвитку та зібрання людей різних вікових категорій. Це буде новий подих культурного та молодіжного розвитку громади.

 

Управління культури і туризму міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія