День читання «За мир в Україні, за гідність кожної людини», присвячений Дню Гідності та Свободи

22 Листопада 2016, 5:17

18 листопада  2016 року в бібліотеках міської централізованої бібліотечної системи відбувся  День  читання «За мир в Україні,  за гідність кожної людини», присвячений  Дню Гідності та Свободи.  

Впродовж дня  в бібліотеці – філії № 5 для юнацтва  проводили патріотично – поетичні  п’ятихвилинки на яких  читали вірші,  присвячені героям України,  що виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір української держави.

В рамках Дня читання працівники бібліотеки – філії №1  завітали до учнів

3-4-х  класів ЗОШ  № 8, які є активними користувачами бібліотеки і розповіли в доступній формі про дві знаменні і доленосні  події у новітній українській історії: Помаранчеву  революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Діти в свою чергу прочитали патріотичні вірші про Україну та єдність і злагоду між людьми.

Працівники центральної міської бібліотеки ім. Юрія Ковальського підготували  низку інформаційно-просвітницьких заходів. Зокрема в читальній залі презентували виставку друкованих матеріалів під назвою «Події, що змінили долю України». З учнями ЗОШ № 3  провели інформаційний діалог «Україна гідна свободи»,  під час якого говорили про поняття гідності, свободи, патріотизму, про цінності, на яких слід виховувати майбутні покоління українців. Також відбувся перегляд бук трейлера до книги Марка Рудневича «Я з Небесної Сотні», де молодий письменник описав історичні події Майдану 2014 року. Також для молодіжної аудиторії  провели патріотично – інформаційну бесіду «Революція Гідності та Свободи»  і  флеш моб «Поезія, народжена майданом».

До бібліотеки-філії №3 завітали учні  6-А класу ЗОШ №10 на огляд фото – презентації «Ви  нам світити будете завжди своїм геройством». Презентація містила світлини вчителів, випусників школи та їх батьків, які стали учасниками бойових дій на Сході України.  

 

Адміністрація МЦБС

 

Чат-бот Гаряча лінія