Депутати міської рад продовжують проводити виїзні прийоми жителів громади

20 Жовтня 2022, 9:08

18 жовтня відбувся черговий прийом громадян у ОСББ «Наливна», який провели секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутат міської ради Олег Годун. Також для вирішення проблемних питань мікрорайону були залучені начальник відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Алла Володіна  та ФОП Володимир Горбовський (перевізник).

В основному, звернення були колективними. Громада мікрорайону піднімала питання щодо перевезення учнів мікрорайону до навчальних закладів. На сьогодні дане питання вирішено – дітей за рахунок бюджету міської ТГ будуть перевозити у ті заклади освіти, де вони навчаються.

Одне із звернень стосувалося необхідності будівництва скважини у  даному мікрорайоні, як додаткового джерела водозабезпечення У ході розмови було погоджено, що відповідальні працівники міської ради опрацюють питання виділення земельної ділянки для цієї цілі та почнуть відповідні роботи.

Також нагальним питанням, яке потребувало невідкладного вирішення стосувалося галузі охорони здоров’я. Жителі мікрорайону звернулися про необхідність організації прийому фельдшером два рази на тиждень для можливості отримання ними медичних послуг за місцем проживання.

По усім піднятим громадою проблемним питанням надані доручення відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради щодо їх вирішення.

Чат-бот Гаряча лінія