Депутати міської ради продовжують прийоми громадян

6 Липня 2022, 14:59

05 липня 2022 року проведено черговий прийом громадян депутатами міської ради на чолі із секретарем міської ради Оксаною Гвозденко у мікрорайоні «Болгарбуд».

Були присутні депутати Світлана Крапівницька, Олександр Поліщук, Валентина Тростенюк та Лілія Хрущ.

Значна кількість запитань від жителів стосувалась благоустрою мікрорайону. Мешканці звернулись щодо канави, яка знаходиться на тротуарі біля автобусної зупинки та спричиняє значний дискомфорт у пересуванні. Зафіксовано звернення щодо порушення правил дорожнього руху водіями, зокрема перевищення швидкості на одній із вулиць мікрорайону. Депутатами міськради наголошено щодо необхідності звернення до комісії з питань безпеки дорожнього руху та до інспекції дорожнього руху для встановлення знаку «Житлова зона», а також розміщення підвищеного пішохідного переходу, що буде уповільнювати швидкість водіїв.

У галузі житлово-комунального господарства були звернення з приводу побудови бювету в мікрорайоні, а також облаштування території бювету «Червона горобина». Розглядались питання ремонту дитячих майданчиків та встановлення нових, допомоги у побудові закритого смітника, перевірки та приведення у відповідність підвальних приміщень у багатоповерхівках. Також звертались щодо проведення робіт з благоустрою біля трансформаційної станції, зокрема необхідно її пофарбувати та провести обкіс трави.

До народних обранців звернулись щодо можливості відкриття у мікрорайоні відділення Укрпошти та Ощадбанку, відсутності розкладу руху міського транспорту на автобусних зупинках, вартості абонплати за централізоване водопостачання та водовідведення. Також порушувалось питання щодо підняття вартості на обслуговування ліфтів в ОСББ «Болгари». Зокрема, під час прийому жителям надано роз’яснення, що депутати міської ради не мають відношення до зростання цінової політики на обслуговування ліфтів, оскільки це здійснює приватне підприємство укладаючи договір з відповідним ОСББ.

Також під час прийому обговорено питання стану приміщення, в якому знаходиться ОСББ «Чайка» та «Болгари», умови договорів оренди, можливості здачі частини приміщень для відділення Укрпошти тощо. Звертались щодо покращення умов у ритуальній кімнаті Новоград-Волинського міжрайонного відділення обласного паталого-анатомічного бюро Житомирської обласної ради та встановлення там кондиціонеру.

Під час виїзного прийому депутатами міської ради було надано вичерпні відповіді на більшість питань. По іншим – надані доручення відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради щодо їх вирішення.

Чат-бот Гаряча лінія