Депутати постійної комісії з питань економічного розвитку розглянули питання порядку денного 46 сесії міської ради

1 Вересня 2020, 15:35

1 вересня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку (голова комісії С.В. Хапчук). Депутатами міської ради розглянуто та обговорено питання, які включені до порядку денного 46 сесії міської ради.

В роботі комісії взяли участь в.о. міського голови Оксана Гвозденко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, розпорядники бюджетних коштів.

В цілому члени постійної комісії опрацювали 20 проектів рішень, які стосувалися сфери бюджету міської ОТГ, економіки, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, галузей освіти, фізичної культури та спорту тощо.

Зокрема, розглянуто інформаційний матеріал до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської ОТГ на 2020 рік», проект Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності, проект Порядку надання фінансової допомоги на створення робочих місць з метою мінімізації та подолання негативних наслідків на ринку праці, зумовлених карантинними заходами, проект Положення про порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території міської ОТГ.

З відеотрансляцією засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку можна ознайомитись за посиланням https://youtu.be/thPIO7PCCzA .

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія