Депутати зустрілися з жителями вул. Романа Шухевича для вирішення наболілих питань мікрорайону

7 Квітня 2023, 14:38

Сьогодні, 7 квітня секретар міської ради Оксана Гвозденко, депутати міської ради Лілія Хрущ, Віктор Овдіюк, Сергій Мельник, Ігор Олейник, Віталій Табалюк, Валентина Тростенюк, а також заступник міського голови Віталій Якубов та начальник управління житлово-комунального господарства та екології і депутат міської ради Олег Годун зустрілися з жителями вул. Романа Шухевича, 18, які звернулися з проханням відремонтувати проїзну частину перед будинком.

Стан дороги в районі вул. Романа Шухевича, 18 дійсно незадовільний. В попередні роки проведено асфальтування дорожнього покриття в цьому мікрорайоні, однак частина даної вулиці залишилася невідремонтованою. Було вирішено віднайти можливість провести ремонт.
Також надано роз’яснення щодо зрізання дерев у населених пунктах громади. Відповідно до законодавства, дозволено зрізати лише ті дерева, які визнані аварійними комісією за участі представника Державної екологічної інспекції Поліського округу. Про що складаються відповідні акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Інші зелені насадження можуть бути лише кроновані та підчищені.
Комфорт та благополуччя громади досягаються нашими спільними зусиллями.

Працюємо далі.

Чат-бот Гаряча лінія