Діяльність ДЮСШ імені В.П.Єрмакова в умовах воєнного стану

1 Липня 2022, 15:47

Дитячо-юнацька спортивна школа імені В.П.Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради проводить набір дітей у відділення з видів спорту. Навіть під час дії воєнного стану у закладі створюються всі необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

Навчально-тренувальні заняття у ДЮСШ імені В.П.Єрмакова  проводяться з дотриманням усіх заходів безпеки.

У закладі функціонують 12 відділень, а саме: армспорт для осіб з інвалідністю, баскетбол, бокс, важка атлетика, волейбол, волейбол пляжний, карате, карате для осіб з інвалідністю, кікбоксинг, теніс настільний, шахи, греко-римська боротьба.

Навчально-тренувальні заняття проводяться БЕЗКОШТОВНО у власних спортивно-ігрових залах, на міському стадіоні «Авангард» та міському пляжі нашої громади.

За довідками можна звертатись до адміністрації ДЮСШ імені В.П.Єрмакова з понеділка по п’ятницю з 08:00-17:00 год (12:00-13:00 обідня перерва). Адреса: площа Лесі Українки, 9. Контактний телефон: (04141) 3-55-52.

Будемо раді бачити вас та ваших дітей серед наших вихованців!

 

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

Чат-бот Гаряча лінія