Для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, проведено захід «Здоровий спосіб життя. Профілактика соціально небезпечних хвороб»

11 Квітня 2024, 13:59

10 квітня 2024 року для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, провідним фахівцем із соціальної роботи Звягельського міського центру соціальних служб Оксаною БУГАРЕВИЧ у співпраці із лікарем психіатром-наркологом І категорії КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» Вітою МИСЛІНСЬКОЮ і фахівцем Звягельського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Русланою РОМАНЮК, проведено захід на тему: «Здоровий спосіб життя. Профілактика соціально небезпечних хвороб».

Мета заходу полягала у тому, щоб донести корисну інформацію про здоров’я, фактори, що впливають на здоров’я, формування негативного ставлення до шкідливих звичок та бажання навчитися дбати про своє здоров’я. Під час зустрічі обговорено широкий спектр питань: запобігання розвитку різних форм асоціальності, аморальності поведінки, особливості способу та стилю життя, норми здорової поведінки; профілактика таких захворювань, як: туберкульоз, СНІД, гепатити, тощо, а також про наслідки після таких захворювань чи залежностей; недопущення повторних вчинень правопорушень. Враховуючи те, що на даний час широкого поширення набувають соціально небезпечні захворювання, учасники заходу заповнили скринінгові анкети для виявлення людей, що потребують обстеження на туберкульоз.

Стан здоров’я людини залежить на 20% від спадковості, на 10% від рівня розвитку медицини, на 20% від стану довкілля, на 50% від способу життя. Тому справедливі є слова: «Ваше здоров’я у ваших руках». Люди давно переконалися, що на здоров’я впливає безліч чинників, і найголовніший з них – це спосіб життя.

Головне – замислитися про наслідки своїх дій. Зрозуміло, що для того, аби бути здоровим, потрібно докласти певних зусиль і не набувати шкідливих звичок. Якщо із якихось причин вони вже є, то треба ужити всіх заходів, аби їх позбутися.

Звягельський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія