Для підопічних територіального центру провели святковий благодійний обід

2 Жовтня 2019, 16:34

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку 1 жовтня 2019 року для своїх підопічних провів святковий благодійний обід з концертом від фольклорного ансамблю терцентру «Осінь».

Цього дня увага, якої так часто бракує людям поважного віку, повністю була направлена на наших ветеранів. 60 підопічних територіального центру –   усі в гарному настрої, отримали можливість поспілкуватися, стати глядачами концерту, а також почастувалися обідом.  

З нагоди свята до присутніх звернулася в.о. міського голови Оксана Гвозденко, яка зазначила: «Сьогодні прекрасна можливість сказати слова подяки старшому поколінню за їх вклад в розвиток і розбудову нашого міста. Ви – наше джерело мудрості, оскільки ніщо так добре не вчить, як життєвий досвід. Міська влада вдячна вам за вашу активну життєву позицію і участь в житті Новограда-Волинського.»

Також до старшого покоління Новограда-Волинського звернулися директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради Ольга Гудзь, які зазначили, що праця і подвиг людей похилого віку – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Між тим, святковий стіл був організований завдяки благодійній допомозі спонсорів. Також спеціально замовлений автобус здійснював перевезення запрошених на свято гостей від їх дому до кафе і назад.  

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія