Для вирішення термінових питань депутати зібрались на позачергову сесію

27 Грудня 2023, 12:36
Сьогодні, 27 грудня, депутати Звягельської міської ради зібрались на пленарне засідання позачергової сорок четвертої сесії аби прийняти рішення щодо нагальних питань.
Першочергово депутати прийняли рішення «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік». Зміни у бюджет внесені у зв’язку з тим, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.12.2023 №1185-р здійснено розподіл додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку зі збройною агресією рф. Крім того, розпорядженням начальника Житомирської ОВА від 25.12.2023 №624 перерозподілено субвенцію на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей учасників бойових дій на територіях інших держав (держава надала кошти на купівлю житла ветерану бойових дії на території іншої держави).
Також рішенням міської ради надано дозвіл на безоплатну передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс Головного управління ДСНС у Житомирській області: передано пожежний автомобіль IVECO, який раніше наша громада отримала від партнерів з міста Зіндельфінген (Німеччина).
Внесли технічні правки до рішення міської ради від 30.11.2023 №1066 «Про питання земельних відносин на території міста Звягель».
З результатами поіменного голосування депутатів та прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Звягельської міської ради: https://portal.nvrada.gov.ua/
Онлайн-трансляцію пленарного засідання позачергової сорок четвертої сесії міської ради восьмого скликання можна переглянути за посиланням: https://youtube.com/live/jaNNNU1R6wQ?feature=share
Чат-бот Гаряча лінія