До Дня знань юні новоград-волинці отримали подарунки від міської влади

30 Серпня 2017, 7:46

Уже стало гарною традицією напередодні нового навчального року проводити зустріч дітей, які виховуються в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах з представниками міської влади.

Так, 29 серпня 2017 року, в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу „Урок“, службою у справах дітей Новоград-Волинської міської ради на базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась акція до Дня знань, на яку було запрошено 34 дитини зазначеної категорії.

З привітальним словом до школярів та їхніх батьків звернулися директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Л.В. Хрущ, т.в.о. начальника служби у справах дітей І.М. Адамович, заступник директора, начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.М. Котова та старший інспектор Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Р.А. Швайківський, які побажали школярам досягти високих результатів у навчанні та бути активними у громадському житті, а батькам – добре виховати своїх дітей, адже це не тільки найголовніший моральний, а й конституційний обов’язок кожного батька і матері.

Під час зустрічі, за сприяння міського голови В.Л. Весельського та депутатського корпусу міської ради, діти отримали подарунки – спортивну форму та взуття, на придбання яких з міського бюджету було виділено 22 тис. грн.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія