До Міністерства екології та природних ресурсів України надано пропозицію щодо реалізації проекту «Капітальний ремонт ліфтів житлового фонду міста Новоград-Волинський»

11 Грудня 2015, 6:50

Заступником міського голови Юрієм Юсипцем підготовлено матеріали щодо проведення у місті заходів, спрямованих на скорочення викидів парникових газів. За підписом міського голови Віктора Весельського пропозиції та проект «Капітальний ремонт ліфтів житлового фонду міста Новоград-Волинський» надіслано до Міністерства екології та природних ресурсів України для розгляду та схвалення з метою здійснення цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу. У наданому пакеті документів йдеться про проведення заміни обладнання ліфтів на сучасне, яке в три рази менше споживає електричної енергії.

В рамках проекту планується капітальний ремонт ліфтів в житлових будинках по вул. Соборності, 9 (під’їзд 2), вул. Леваневського, 14 та вул. Пушкіна, 9 (під’їзд 3). В плані технічних та екологічних аспектів проекту, скорочення споживання електроенергії ліфтами в будівлях дозволить скоротити енерговитрати будівель і тим самим споживання енергоносіїв, які є джерелами викидів парникових газів. В результаті реалізації проекту очікується на 18,165 тонн скорочення викидів парникових газів в рік.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради 

 

Чат-бот Гаряча лінія