До уваги громадян, які подали документи для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у підрозділах, що призупинили роботу
![До уваги громадян, які подали документи для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у підрозділах, що призупинили роботу](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/292215004_341530358168040_7953782007873936301_n.jpg)
До уваги громадян, які подали документи для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у підрозділах, що призупинили роботу!
Перевірити стан оформлення документів можна за допомогою електронного сервісу на офіційному сайті ДМС – https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html.
Міграційна служба у Житомирській області надає інформацію про підрозділи, у яких здійснюється.
Міграційна служба Житомирської області