До уваги керівників підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності

12 Листопада 2015, 1:42

Що зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею. Просимо прийняти участь у заході 26 листопада 2015 року у м. Києві відбудеться ІІІ Міжнародний форум «польський бізнес день», який виступає комунікаційним майданчиком для розвитку польсько-українських торгово-економічних відносин, комерційної співпраці та інвестування.

Форум буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні, за підтримки Міністерства економіки Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Під час форуму будуть розглянуті такі питання, як перспективи розвитку польсько-українського співробітництва, інвестиційна привабливість та урядові програми підтримки експортерів та іноземних інвесторів у Польщі, умови ведення бізнесу у спеціальних економічних зонах тощо.

Більш детальна інформація щодо форуму (місце та час проведення, програма, вартість участі та форма для реєстрації) знаходиться за посиланням: http://eucon.ua/uk/1-ukrayins-ka-iii-mizhnarodnij-forum-pol-s-kij-biznes-den/.

За довідками звертайтесь до відділу підприємницької діяльності міської ради каб. №11 (телефон 04141-5-31-35)-mail: torg_nv@mail.ru

 

Чат-бот Гаряча лінія