До уваги новоград-волинців: проводиться набір на військову службу за контрактом

29 Лютого 2016, 5:59

З 1 січня 2016 року  в державі проводиться набір на військову службу за контрактом на яку приймаються громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі – чоловічої статі від 18 до 60 років, жіночої статі від 18 до 50 років відповідно, які пройшли професійно-психологічний відбір, не мають обмежень за станом здоров’я і відповідають установленим вимогам проходження військової служби, мінімальний строк укладання контракту становить 3 роки в календарному обчислені.

З початку року збільшено розмір грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять службу за контрактом – від 7000 до 13000 грн. в залежності від військового звання, посади та вислуги років. Додатково військовослужбовцям, які несуть службу на лінії бойового зіткнення виплачується грошова винагорода у сумі 4200 грн., в інших місцях дислокації в межах визначеної зони конфлікту 1200 грн.

Військовослужбовці за контрактом мають повний соціальний пакет різноманітних пільг: в оплаті за комунальні послуги, право на отримання земельної ділянки, при перебуванні на стаціонарному лікуванні, направленні на навчання за рекомендацією керівництва, забезпеченні форменим одягом тощо.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у Новоград-Волинському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою:  м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 74, телефон для довідок 5-63-70
 

Новоград-Волинський об’єднаний

міський військовий комісаріат

 

Чат-бот Гаряча лінія