До уваги ветеранської спільноти! Ваша думка важлива!
![До уваги ветеранської спільноти! Ваша думка важлива!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/veteranskyj-prostir.jpg)
Відділ по роботі з ветеранами управління соціального захисту населення Звягельської міської ради проводить опитування ветеранів та ветеранок російсько-української війни.
Просимо вас заповнити онлайн-форму, за допомогою якої ми прагнемо визначити потреби та запити ветеранської спільноти громади, найбільш проблемні питання для напрацювання шляхів їх вирішення, побажання щодо реалізації ветеранської політики в громаді.
Опитування – за посиланням:
Спільно формуємо ветеранську політику у Звягельській громаді!