Долучайся до роботи в літніх мовних таборах

21 Квітня 2016, 1:00

Відповідно до плану заходів щодо проведення року англійської мови в області планується робота 450 літніх мовних таборів. Метою загальнонаціонального проекту створення літніх мовних таборів, ініційованого Міністерством освіти і науки України, є підвищення інтересу учнів до вивчення англійської мови та вдосконалення рівня володіння нею. У таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).

Управлінням освіти і науки облдержадміністрації у квітні проведено практичний семінар для спеціалістів відділів освіти з питань організації літніх мовних таборів. До роботи таборів долучатимуться всі райони, міста та територіальні об’єднані громади області.

Важливим є залучення якомога більшої кількості волонтерів, котрі володіють англійською мовою та змогли б викладати у школах. Волонтерами можуть стати як громадяни України, так і іноземці. Це можуть бути носії мови, які перебуватимуть в Україні у червні, вчителі шкіл, викладачі вищих навчальних закладів, недавні випускники вищих навчальних закладів, студенти, люди різного віку і професій, які володіють англійською мовою.

Запрошуємо охочих приєднатися до цієї соціальної ініціативи.

Для цього необхідно:

– зв’язатися з обласним управлінням освіти (Шевчук Наталя Олександрівна, головний спеціаліст відділу загальної середньої і дошкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації, (0412) 47-44-97, ztedu@ukr.net) чи інститутом підвищення кваліфікації (Гуменюк Ірина Болеславівна, методист ОІППО, 097-528-69-79, ib-gr@mail.ru) та повідомити про своє бажання долучитися до проекту;

– погодити з обраною школою початок волонтерської діяльності, визначити термін перебування (до 3-х тижнів);

– ознайомитися з методичними рекомендаціями, розміщеними на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки Ураїни;

– вирішити питання з поселенням спільно зі школою чи управлінням освіти.

Джерело: http://oda.zt.gov.ua/doluchajsya-do-roboti-v-litnix-movnix-taborax!.html

Додатково:

Пропонуємо переглянути сюжети соціального характеру в рамках кампанії «Україна Speaking», зокрема:

трансляції ролика (https://www.youtube.com/watch?v=OVQk_963NH8);

інфографика «Покроковий гайд з вивчення англійської мови» (http://uaspeaking.org/post/ojdc3Hk7mFk4bXYfF);

інформація про проведення безкоштовних зустрічей у рамках проекту «Вікно в Америку» у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича (http://oda.zt.gov.ua/u-zhitomiri-mozhna-skoristatis-«viknom-v-ameriku».html).

 

Чат-бот Гаряча лінія