Новоград-Волинською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом забруднення річок Случ та Хомора

21 Квітня 2016, 1:02

15 квітня 2016 уроку Новоград-Волинською місцевою прокуратурою за результатами перевірки звернень небайдужих громадян, вивчення інформації, оприлюдненої у сюжетах на центральних телеканалах скеровано матеріали  до Баранівського відділення національної поліції для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 242 (порушення правил охорони вод, що спричинило забруднення поверхневих вод  і створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля) КК України.

Про це повідомила керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галина Пилипчук.

Вона зауважила, що на території Баранівського району склалась катастрофічна екологічна ситуація із забрудненням невідомою речовиною річок Хомора та Случ, що спричинило масову загибель живих організмів, риби та раків. Екологічну небезпеку відразу відчули місцеві жителі, що живуть поблизу річок, та поскаржилися журналістам. 

«Як свідчать попередні висновки спеціалістів, у річку Хомору, яка впадає в річку Случ, ймовірно, скинуло екологічно небезпечні викиди підприємство Хмельниччини. З метою виявлення джерела забруднення, встановлення  винних осіб та притягнення їх до відповідальності, місцевим відділенням національної поліції розпочато кримінальне провадження», – уточнила Галина Пилипчук.

Наразі залучено спеціалістів екологічних служб проведено огляд місця події, здійснюються першочергові слідчі дії.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Новоград-Волинська місцева прокуратура.

Новоград-Волинська місцева прокуратура

 

Чат-бот Гаряча лінія