Долучайтесь до розробки Програми безпеки життєдіяльності громади!

1 Липня 2024, 16:09

Шановні звягеляни!

Виконавчий комітет Звягельської міської ради розробив Програму безпеки життєдіяльності громади. Ця Програма є структурованим планом дій, який спрямований на забезпечення безпеки та здоров’я людей у різних аспектах їхнього життя.

Основні компоненти Програми включають аналіз ризиків, планування заходів, навчання та тренінги, контроль та аудит, реагування на надзвичайні ситуації тощо.

Ваші ідеї та коментарі допоможуть нам створити більш безпечне середовище, мінімізувати ризики та забезпечити готовність до реагування на можливі загрози, що в кінцевому результаті сприятиме збереженню життя та здоров’я наших мешканців.

Тож запрошуємо Вас взяти участь у наданні пропозицій для покращення цієї Програми.

Ознайомитись з проєктом Програми можна тут: Проєкт Програми безпеки життєдіяльності Звягельської міської територіальної громади

Свої ідеї, пропозиції та зауваження Ви можете залишити на електронну адресу nv.question@ukr.net за номером телефону 3-54-17.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що 30 липня 2024 року о 17:00 у Великій залі Будинку рад відбудеться публічне обговорення Програми, де Ви також безпосередньо зможете внести свої пропозиції.

Ваша участь є надзвичайно важливою для успішної реалізації Програми безпеки життєдіяльності громади.

З нетерпінням чекаємо Ваші пропозиції та активну участь у обговоренні!

Чат-бот Гаряча лінія