Дослідження у формі лекції для групи викладачів мистецьких шкіл по класу фортепіано, концертмейстерів
![Дослідження у формі лекції для групи викладачів мистецьких шкіл по класу фортепіано, концертмейстерів](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds7l7mskjaueahkfm1res7c51ao.jpg)
На базі обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради 01 листопада 2019 року відбулось дослідження у формі лекції для групи викладачів мистецьких шкіл по класу фортепіано, концертмейстерів, яке підготовили і провели викладачі Школи мистецтв м. Новограда-Волинського.
Доповідь на тему «М.Скорульський – композитор Житомирщини» провела викладач Барановська Л.Ю., презентація – Янчук Н.М., ілюстратор – Гладун І.М. За відгуками слухачів курсів, лекція вразила високопрофесійною дослідницькою роботою викладачів, використанням яскравого ілюстративного матеріалу.
Позитивні відгуки виклав виступ Барановської Л.Ю., про те як мистецьке життя Житомира і духовна атмосфера міста утворили сприятливе підґрунтя для творчого становлення видатного музиканта М.А. Скорульського, надбання якого стало вагомим внеском у національну культуру України.