Довідку на нерухоме майно можна отримати онлайн на порталі Дія

1 Грудня 2021, 15:25

Вона необхідна для перевірки права на житло чи земельну ділянку, власників та співвласників, наявності вашого майна в реєстрах. Зараз цією послугою користуються понад мільйон людей на рік. Мінцифра спростила та оптимізувала її отримання https://bit.ly/3p76e2I

Довідка містить усю інформацію про нерухоме майно із чотирьох основних реєстрів. За тиждень після запуску послуги, вже отримали 500 довідок. А також здійснено понад 1 500 безоплатних пошуків.

Як було раніше?

Послуга забезпечувала безоплатний попередній пошук інформації за двома критеріями — даними фізичної особи та даними юридичної особи.

Як послуга працює на порталі Дія:

?безоплатний пошук за всіма 5 критеріями. Завдяки цьому люди не замовлятимуть випадково довідку, у якій буде відсутня інформація;

?розширена кількість параметрів, за якими можна здійснити пошук. Наприклад, серія та/або номер паспорта;

?запит опрацьовується протягом 3–5 секунд після її замовлення та довідка буде доступна в розділі «Замовлені документи» на порталі Дія.

Проєкт впроваджується за сприяння Програма EGAP, що фінансується урядом Швейцарії та реалізується Фонд Східна Європа, спільно з Міністерством юстиції України.

Міністерство цифрової трансформації України

 

Чат-бот Гаряча лінія