Дитячі садочки готові до відновлення роботи з 1 червня

27 Травня 2020, 15:24

Протягом поточного тижня заступник міського голови Оксана Гвозденко разом з начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук обстежили дошкільні навчальні заклади на предмет їх готовності до початку роботи в умовах адаптивного карантину.

Посадовці перевірили відповідність ДНЗ міста до вимог Міністерства охорони здоров’я України щодо безпеки перебування дітей в закладах. Так, дитячі садочки забезпечені в достатній кількості дезінфікуючими засобами та одноразовими паперовими рушниками. Також працівниками ДНЗ відпрацьована організація перебування вихованців в групах з урахуванням дотримання дистанції. З батьками проведена відповідна роз’яснювальна робота.

За результатами обстеження з’ясовано, що ДНЗ міста можуть розпочати роботу з 1 червня. Рішення про їх відкриття прийматимуть члени оперативного штабу на засіданні, що відбудеться 29 травня.

Відповідно до вимог, кількість дітей в групах не має перевищувати 15. Провівши моніторинг потреби визначено, що наповнення закладів дошкільної освіти очікується на рівні 50 %.

Отож, в дитячих садочках радо зустрінуть дітей вже з понеділка.

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія