Ефірному радіо в місті – бути!

21 Вересня 2017, 16:19

У місті Новограді-Волинському гостро стоїть проблема трансляції передач державного радіо, а саме Українського радіо (УР1). Дільниця Житомирської філії ПАТ „Укртелеком“, яка згідно своєї статутної діяльності має забезпечувати якісне надання послуг з трансляції проводового радіомовлення, щороку стрімко скорочує свою мережу. До виконавчого комітету міської ради надходила велика кількість скарг щодо неякісного надання послуг з радіомовлення та пропозицій щодо його покращення шляхом запровадження ефірного радіомовлення.

Результатом звернення міського голови Весельського В.Л., за ініціативи першого заступника міського голови Колотова С.Ю., до голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є проведений конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,2 МГц у місті Новограді-Волинському та Новоград-Волинському районі. Переможцем конкурсу визначено ПАТ „НТСУ“ м. Київ, (позивні „Радіо „Культура“).

В програмі мовлення інформаційно-аналітичні та публіцистичні, культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, освітні та розважальні передачі. Загальний обсяг мовлення: 24 години на добу.

В даний час ведуться роботи із закупівлі та встановлення відповідного обладнання для трансляції ефірного радіомовлення.

Про початок роботи „Радіо „Культура“ буде повідомлено додатково.

О.В. Тімофєєва,

начальник відділу економічного

аналізу та планування міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія