ЕЛЕКТРОННЕ ТАБЛО – інвестиційний проект по наданню інформаційних послуг населенню

26 Грудня 2023, 15:33
У Звягелі на автобусній зупинці громадського транспорту “Автовокзал”, вул. Ю.Глухова,9 встановлено перше електронне табло, яке показує час до прибуття громадського транспорту, а саме автобусних маршрутів – № 1, 3, 4, 7, 9, 11, 12.
Інформаційне табло DozoR розміщено в межах співпраці між ТОВ «Дозор Україна» та відділом економічного планування та підприємницької діяльності Звягельської міської ради. Встановлено з допомогою Кп Змр Звягельсервіс , Управління житлово-комунального господарства та екології та інтернет – провайдером HomeNet.
На екрані табло відображається прогнозований час прибуття громадського транспорту, який визначають за допомогою GPS-трекерів на транспортних засобах. Через мобільний зв’язок інформація про локацію перебування транспорту передається на сервер системи автоматичного визначення місця знаходження громадського транспорту. Далі завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню і обладнанню інформація про орієнтовний час прибуття транспортного засобу до відповідної зупинки відображається безпосередньо на електроному табло.
Інформаційний стенд оснащений кнопкою виклику поліції, камерою відеонагляду та WI-FI доступом до мережі інтернет.
Робимо нашу громаду комфортною та зручною!
Будьте в курсі всіх нововведень у сфері громадського транспорту. Підписуйтеся на Telegram-канал
Чат-бот Гаряча лінія