Енергоефективність у громаді, наповнення місцевого бюджету, встановлення меморіальних дощок загиблим Героям та демонтаж самовільно встановлених гаражів: що розглянули на 73 виконкомі

9 Серпня 2023, 15:09

9 серпня під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулося чергове 73 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

На початку засідання члени виконавчого комітету вшанували хвилиною мовчання всіх жертв військової агресії росії в Україні.
Надалі розглянули 16 питань порядку денного.
???? Про роботу щодо покращення стану енергоефективності в комунальній сфері громади доповів начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич. Детальніше з інформацією про це ознайомимо в окремому дописі.
???? Ірина Ящук, начальник фінансового управління міської ради поінформувала про виконання Плану заходів щодо збільшення надходжень до бюджету громади та забезпечення ефективного використання бюджетних коштів за І півріччя 2023 року. Також на засіданні були присутні завідувач Звягельського сектору по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Житомирській області Наталія Борісова та заступник директора Звягельського відділу державної виконавчої служби у Звягельському районі Житомирської області центрального міжрегіонального управління міністерства юстиції Леся Кошман, які надали інформацію щодо сплати податків та погашення заборгованості до бюджету міської територіальної громади.
???? Погоджено рішення щодо встановлення меморіальних дощок у медколеджі на честь наших захисників, полеглих за Україну: Олега Куцана, молодшого сержанта ЗСУ, бойового медика та Богдана Харитонова, капітана ЗСУ, Почесного громадянина Звягеля. Меморіальні дошки будуть встановлені за благодійні кошти.
????Виконавчий комітет прийняв рішення про демонтаж збірно-розбірних металевих гаражів на території громади, а саме гаражів №1, №3, №6 на прилеглій території до багатоповерхового житлового будинку на вулиці Івана Мамайчука,17 а також гаража на прилеглій території до багатоповерхового житлового будинку на вулиці Академіка Лисіна,10. Власникам рекомендовано добровільно демонтувати їх протягом 10 календарних днів з дня прийняття цього рішення. У разі, якщо це не буде зроблено, демонтаж протягом 30 календарних днів здійснить КП ЗМР «Звягельсервіс». Зазначалося, що при цьому складається кошторис понесених витрат, який є підставою для їх відшкодування власником/користувачем гаража у відповідності до Порядку.
???? Рішенням виконавчого комітету внесено зміни до складу комітету з розробки Стратегії розвитку Звягельської міської територіальної громади до 2028 року. Відтак, за заявками, які надійшли, до комітету включено депутата міської ради О.Савчука, представників готельного бізнесу І.Токового, директора ТОВ «Тополя» і аграрного сектору В.Черевка голову П (ПО) СП «Світоч», депутата міської ради, представника громадськості С.Руденка.
???? В ході засідання виконавчого комітету керівники структурних підрозділів доповіли з питань відповідно до протокольних доручень попереднього виконкому.
???? Також прийняті рішення про:
– надання адресної грошової допомоги на оздоровлення дітям;
– надання адресної грошової допомоги громадянам у зв’язку із ракетними обстрілами під час агресії російської федерації;
– захист житлових і майнових прав дітей;
– захист прав та законних інтересів дітей;
– затвердження висновку органу опіки та піклування;
– надання дозволу на відключення від системи централізованого опалення;
– оренду майна комунальної власності міської ради.
– затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;
– безоплатну передачу майна комунальної власності;
– внесення змін до додатку 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 21.06.2023 № 789 «Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України».
????Також заслухали звернення звягелянки щодо труднощів у складанні практичного іспиту для отримання водійських прав, оскільки, віднедавна, для його складання необхідно звернутися або до Житомира або до Коростеня. Наразі в головному сервісному центрі МВС у Звягелі практичний іспит з водіння не проводиться. Відповідно до звернення, було доручено відповідальним підрозділам вивчити питання щодо повернення можливості екзаменуватися у нашому місті.
????Крім цього, Оксана Гвозденко звернула увагу на незадовільний стан під’їзду та території прилеглої до бювету в мікрорайоні “Зелені” і запропонувала найближчим часом розглянути питання її благоустрою.
З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ .
Пряма трансляція 73 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/NpgbdNj6NQE
Чат-бот Гаряча лінія