Фінал Інтелектуального турніру Молодіжної ради до Дня Проголошення Акту Відновлення Української Держави

2 Липня 2024, 13:26

1 липня відбувся фінал Інтелектуального турніру, організований Молодіжною радою, присвяченого Дню проголошення Акту відновлення Української Держави. Змагання проходили щомісячно у період з січня по червень 2024 року та були присвячені визначним датам та подіям місяця, в якому проводилась гра. В інтелектуальних поєдинках взяли участь команди ліцеїв №1 та №11, гімназій  №6, №7, №9, №10, команди медичного та економіко-гуманітарного фахових коледжів.

Фінал турніру зібрав молодих інтелектуалів Звягельської громади, які змагалися за звання найрозумнішого: “Вільні” – Гімназія №6, “Живчики” – Гімназія №9 та “Мавка” – Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Фінальна гра складалась з кількох категорій, приурочених певним історичним подіям червня, що відзначаються в Україні та стали вагомим фактором у творенні  нашої держави. Учасники продемонстрували свої знання з біографії видатної землячки Олени Пчілки, історії та Конституції України, діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій тощо.

Кожен етап випробовував їхню ерудицію, кмітливість і здатність швидко приймати рішення. Питання були складними та різноманітними, але гравці показали високий рівень підготовки та знань.

Фінал турніру став кульмінацією інтелектуальних баталій, де найкращі змагалися за головний приз – кубок переможця інтелектуального турніру сезону січень-червень 2024 року. Усі учасники заходу отримали незабутні враження, символічні подарунки та сертифікати.

Безперечну перемогу та кубок здобула команда “Вільні” – Гімназії №6.

Атмосфера була напруженою, але доброзичливою, адже всі учасники були об’єднані спільною метою – вшанувати важливу історичну подію та показати свої знання.

За вагомий внесок у розвиток молодіжної політики громади, активну життєву позицію, креативність та безупинне прагнення змінити молодіжне суспільство на краще заступник міського голови Наталія Борис та т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук нагородили Молодіжну раду Подякою міського голови.

Молодіжна рада Звягеля висловлює щиру вдячність всім, хто підтримував цей захід, і сподівається, що такі турніри стануть гарною традицією та сприятимуть розвитку молодих талантів та підвищенню рівня знань серед молоді.

Чат-бот Гаряча лінія