Вихованці звягельської бібліотеки завітали на пізнавальну безпекову екскурсію в місцевий пожежно-рятувальний підрозділ

2 Липня 2024, 14:09

Літні канікули – це час, коли діти можуть не тільки відпочити від навчання, а й отримати нові знання та навички, які будуть корисні в житті. Звягельські дітлахи однозначно знають, як провести цей час з користю, і одним із найцікавіших та найкорисніших заходів для них стала пізнавальна безпекова екскурсія в місцевий пожежно-рятувальний підрозділ.

Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) з радістю проводять такі заходи, розуміючи важливість виховання в підростаючого покоління культури безпечного життя. Під час екскурсій діти мають змогу ознайомитися з професією рятувальників, дізнатися про складність та відповідальність цієї роботи.

Один із таких заходів відбувся нещодавно, коли звягельські рятувальники вкотре відчинили двері своєї частини для дітей. Під час екскурсії вони провели заняття з пожежної безпеки та продемонстрували, як правильно поводитися в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Діти із захопленням слухали розповіді рятувальників, оглядали техніку та спорядження, якими користуються професіонали в своїй роботі. Особливе захоплення викликала можливість побачити пожежні автомобілі зсередини.

Завдяки спільним зусиллям фахівців ДСНС та Звягельської бібліотеки дітлахи мають чудову можливість провести літні канікули не лише весело, а й корисно, здобуваючи знання, які можуть стати у нагоді в майбутньому.

Рятувальники Звягельщини

Звягельська бібліотека

Чат-бот Гаряча лінія