Фізкультурно-оздоровчий захід для людей з функціональними обмеженнями здоров’я до Дня святого Миколая

20 Грудня 2017, 9:29

19 грудня 2017 року в Будинку офіцерів відбувся фізкультурно-оздоровчий захід для людей з функціональними обмеженнями здоров’я до Дня святого Миколая. Захід відбувся за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинської міської ради та за підтримки генерального директора ПАТ «Новоград-Волинського хлібозаводу» Портянка Сергія Федоровича. Участь у заході взяло більше 25 чоловік.

На початку відбулася спортивна зарядка, яку для учасників провела головний фахівець міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тимофєєва Л.С. Тим часом, головний фахівець міського Центру «Спорт для всіх» Ішков В.В. провів гру у шашки в якому визначили трьох переможців і найактивніших учасників. Крім того, директор міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Кирилюк Я.В. навчив гри  «Дартс влучний кидок».

Також, захід відвідав генеральний директор ПАТ «Новоград-Волинського хлібозаводу» Портянко С.Ф., який побажав спортсменам нових перемог, міцного здоров’я, та вручив всім учасникам солодкі подарунки.

Наприкінці заходу нагородили учасників грамотами, медалями та солодкими подарунками за активну участь в заході та допомогу в організації. Ансамбль «Осінь» порадував присутніх гумористичними народними піснями. Після закінчення спортивної частини свята на учасників чекав чай із солодощами та смаколиками, які приготували організатори свята.

Тож хочемо виразити велику подяку територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинської міської ради, генеральному директору ПАТ «Новоград-Волинського хлібозаводу» Портянку Сергію Федоровичу, начальнику 31 Гарнізонного Будинку Офіцерів Краснобокому Юрію Андрійовичу та колективу ансамблю «Осінь» за допомогу в організації фізкультурно-оздоровчого заходу для людей з функціональними обмеженнями здоров’я до Дня святого Миколая.

Здоров’я – це справжня радість життя, це велике щастя людини, і це щастя – в твоїх руках!!!

 

Головний фахівець – Тимофєєва Лідія
Міський центр фізичного здоров’я 

населення «Спорт для всіх» 

 

Чат-бот Гаряча лінія