Голосування за проєкти Бюджету участі

17 Вересня 2021, 17:30

Шановні жителі Новоград-Волинської міської територіальної громади!

Звертаємо вашу увагу, що голосування за проєкти Бюджету участі, які будуть реалізовані у 2022 році відбуватиметься з 27 по 30 вересня 2021 року включно у онлайн форматі через електронну платформу https://budget.e-dem.ua/1811000000, а також будуть облаштовані пункти для голосування офлайн по старостатам та у місті Новограді-Волинському. Для кожного старостату та міста буде виділено окремий день для голосування із 27 по 30 вересня включно. Детальний графік голосування офлайн по дням буде анонсовано додатково.

Для здійснення голосування онлайн необхідно перейти за посиланням https://budget.e-dem.ua/1811000000 Скористатися сервісом можна після одноразової реєстрації за допомогою BankID чи електронного цифрового підпису. Після цього у особистому кабінеті приєднайте облікові записи Google чи Facebook та авторизовуйтесь миттєво, у один клік, кожного наступного разу. Реєструватись та використовувати свій цифровий підпис чи BankID щоразу не потрібно.

Для здійснення голосування у пунктах для голосування просимо при собі мати паспорт або ID карту та довідку із ЦНАПу, у якій має бути зазначено, що особа зареєстрована у Новоград-Волинській міській територіальні громаді (місто Новоград-Волинський, села: Маковиці, Майстрів, Майстрова Воля, Анета, Багате, Борисівка, Великий Молодьків, Городище, Груд, Дідовичі, Наталівка, Олександрівка, Пилиповичі, Степове).

Щоб проголосувати офлайн потрібно ОСОБИСТО прибути у пункт для голосування.

Одна особа може проголосувати за ОДИН великий та один МАЛИЙ проєкт шляхом проставляння відмітки (+) або (√) у бюлетені для голосування.

У зв’язку із карантинними вимогами, доступ у приміщення, де будуть розташовані пункти для голосування буде обмежено, просимо при здійсненні голосування не створювати натовпу, дотримуватися карантинних вимог та зберігати спокій.

Шановна громадо, просимо поставитись із розумінням до тимчасових незручностей при голосуванні офлайн!

 

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія