Гордість четвертої школи – 2016

25 Квітня 2016, 2:24

Наша Україна багата на талановитих людей, які своєю працею звеличують її .Це композитори і вчені, літератори і художники, співаки та інженери. І привели їх до вершини слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії. Вже традиційним у спеціалізованій школі №4 стало свято «Гордість школи», якого немає в жодному календарі, але для нас воно є особливим. 21 квітня 2016 року в актовій залі під час урочистостей за участю всієї шкільної родини вшановано юні обдарування, які у майбутньому поповнять ряди української зіркової еліти. Відзнаки отримали і їх наставники – вчителі. Наша шкільна галактика у 2016 році налічує 6 гарячих, енергійних, молодих і веселих сузір’їв: «Наукове», «Мовознавче», «Професіоналізм і новаторство», «Інтелектуальне», «Творче», «Спортивне». Діти – яскраві особистості –  зірковою доріжкою піднімалися на шкільну сцену, де отримували почесні відзнаки за високі досягнення у навчанні, науковій діяльності, творчості та спорті.

Сузір’я «Інтелектуальне», «Наукове», «Мовознавче» складається з учнів, які мають відмінні знання, захищали гордість школи на міських, обласних, республіканських предметних олімпіадах, конкурсі-захисті робіт МАН, конкурсі знавців української мови.

Без знань, настанов, порад своїх старших друзів – вчителів – учні не отримали б гарних результатів та нагород. Тому під час урочистостей адміністрація школи нагородила дипломами 21 педагога за професіоналізм і новаторство.У сузір’ї «Творчому» – діти – яскраві зірочки, без яких не відбувається жодне не тільки шкільне свято, вони демонструють свої здібності на міських конкурсах художньої самодіяльностіучасники міського конкурсу «Повір у себе і в тебе повірять інші». Найбільше учнів увійшли до сузір’я «Спортивного». Це – діти-переможці міських спартакіад і змагань серед школярів. На шкільному святі слова вдячності надійшли на адресу батьківського колективу школи. Завдяки їхній турботі та допомозі наш заклад перетворився на неповторну казкову країну дитинства з рожевими вітрилами мрій та надій. Від шкільного батьківського комітету подякувала вчителям за їх невтомну кропітку роботу у навчанні та вихованні дітей його голова Ольга Демчук.

Всіх присутніх зірочок шкільної галактики сердечно привітали із гарними результатами та здобутками директор школи Сільвертюк В.А., її заступники – Опанасюк О.Л., Макарчук Л.В, Кубашевич О.А.,Валінкевич Л.В. Кожному сузір’ю шкільні артисти присвячували номери художньої самодіяльності.

Нехай щороку поповнюється наша шкільна сім’я новими талановитими зірочками!

 

Прес-центр Новоград-Волинської СШ №4

 

Чат-бот Гаряча лінія