В центральній міській бібліотеці проведено день інформації, присвячений 30-річчю Чорнобильської катастрофи

25 Квітня 2016, 2:26

Чорнобиля гіркий полин

                                                                                        на серце ліг незримо й тяжко,
                                                                                        і плине над землею дзвін
                                                                                        із тихим стогоном протяжно.

У житті України, українського народу є дата, що сповнена гіркого полинового болю. Тридцять років віддаляє український народ, зрештою й світ, від цієї вікової трагедії. Тридцять років не загоюється те лихо, що людина сама ж заповідала собі, своїй землі…

Розкриваючи цю тему в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського, проведено День інформації «Чорнобиля гіркий полин». Метою було дати учням уявлення про Чорнобильську катастрофу, розкрити суть та її наслідк. Застерегти від небезпеки, яку несе радіація. Виховувати екологічну культуру, гармонійні відносини людини і природи.

До бібліотеки завітали учні школи- інтернат, для яких провели бесіду «Мужність і біль Чорнобиля», інформаційне повідомлення «Пропусти Чорнобиль крізь серце», під час яких дітям розповіли про ту страшну подію, яка сталася 26 квітня. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і померлих внаслідок аварії на ЧАЕС. Учні переглянули відео-презентацію «Ми пам’ятаємо тебе Чорнобиль», а також ознайомилися з оглядом літератури та книжковою виставкою «Гірчить Чорнобиль крізь роки, гірчить». Із захопленням діти слухали цікаву та змістовну розповідь ліквідатора ЧАЕС Завгороднього Ігоря Івановича, який завітав до нашої бібліотеки. На закінчення для учнів провели екскурсію по бібліотеці.

 

Юхимчук С.О.,

бібліограф Новоград-Волинської ЦМБ

 

Чат-бот Гаряча лінія