Готуємося до відзначення Дня закоханих
![Готуємося до відзначення Дня закоханих](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drplktv31j401mls10i01e8u871112.jpg)
Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради провело нараду щодо підготовки молодіжних заходів в місті до Дня закоханих. На нараді були присутні заступники директорів з виховної роботи голови студентських парламентів вищих навчальних закладів міста, а також голови молодіжних громадських організацій міста. Учасниками наради було запропоновано та обговорено ряд цікавих пропозицій щодо відзначення Дня закоханих. Наразі триває підготовка до заходів.
А.Ю. Нєпша,
головний спеціаліст управління
у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та
спорту міської ради.